ממשיכים להתפתח – WIX הקימה משרד חדש בדבלין

ארגון ״יזמות אירלנד ישראל״ מברך את WIX לאירלנד!

ארגון ״יזמות אירלנד ישראל״ (IIB) שמח להשתתף בהשקת מרכז התמיכה החדש של ענקית פיתוח האתרים הישראלית Wix בדבלין, וגם לסייע לחברה לאורך כל תהליך הקמת החברה באירלנד.

בועז ענבל, מנהל מרכז החדשנות של Wix, מסר: ״התמיכה שקיבלנו ממתן ו"יזמות אירלנד ישראל" תרמה רבות לשכנע את וויקס לבחור דווקא בדבלין כמיקום המשרד האירופאי החדש שלנו. קשריו הרבים עם בכירי קהילת העסקים ואנשי הממשלה באירלנד היו מאוד חשובים בהשקה המוצלחת של החברה שלנו באירלנד. אני ממליץ בחום על שירותיו".

עובדי wix יושבים במשרד עם לוגו מאחוריהם
החברה הישראלית Wix פתחה משרד חדש במרכז העסקי של דבלין, אירלנד

חברת Wix פתחה מערך לשירות לקוחות ותמיכה במרכז דבלין בספטמבר 2018 וכבר היום מעסיקה כ-100 עובדים. החברה, שמניותיה נסחרות בנאסד"ק,  מציעה פלטפורמה המאפשרת למשתמש לבנות אתר אינטרנט ללא עלות וללא צורך בידע קודם בתחומים כמו קידוד או עיצוב אתרים. היא נמנית בין חברות הטכנולוגיה המצליחות והרווחיות ביותר בישראל, עם למעלה מ-150 מיליון משתמשים ברחבי העולם.

ניר זוהר, נשיא ומנהל התפעול הראשי ב- Wix, מסר: "אנו שמחים להצטרף לזירת הטכנולוגיה המשגשגת בדבלין". מרכז התמיכה האירי מסייע כיום ללקוחות החברה במספר שפות, כולל אנגלית, צרפתית, ספרדית, פורטוגזית, גרמנית, איטלקית ורוסית. לדבריו, הזמינות הרבה של עובדים מיומנים ודוברי שפות אירופאיות הייתה גורם מפתח להחלטת החברה להקים משרד חדש באירלנד: "קבלת הקהילה הייתה נהדרת והתרשמנו מרמת הכישרון שראינו בגיוס עובדים. מרכז שירות זה יהיה תוספת משמעותית למערך התמיכה האירופי שלנו ותציב תועלת אדירה ללקוחות שלנו".

שרת העסקים והחדשנות של אירלנד, הת'ר המפרייס הוסיפה: "אני מברכת את ההחלטה של Wix להקים מרכז תמיכה חדש בדבלין. Wix היא אחת הפלטפורמות הפופולריות ביותר ליחידים ועסקים כאחד ליצירת אתרים, עם למעלה מ -150 מיליון משתמשים ברחבי העולם. הם יהיו תוספת נהדרת לתעשיית ההייטק המשגשגת של דבלין".

"הזדמנות הצמיחה ש- Wix רואה באירלנד היא אדירה"

משרד הכלכלה האירי מסר: ״אירלנד מונה את האוכלוסייה הצעירה ביותר באירופה עם שליש מהאוכלוסייה מתחת לגיל 25 וכמעט מחצית מהאוכלוסייה מתחת לגיל 34. חברות כמו Wix יכולות גם להנות מהשפע של הכישרון הרב-לשוני הקיים פה, עם יותר מ -535,000 אזרחים לא-איריים המתגוררים באירלנד. Wix תשרת את הלקוחות האירופיים שלה מדבלין כתוצאה מהמיומנויות הרב-לשוניות והטכנולוגיות הקיימות כאן".

"הזדמנות הצמיחה ש- Wix רואה באירלנד היא אדירה" אמר ניר זוהר. "עם מספר השפות שאנו עוסקים בהן ממשרד זה, הפעילות שלנו בדבלין תהפוך במהרה לאבן יסוד בצוות התמיכה הגלובלי שלנו".

עו״ד מתן לס, מוסמך באירלנד וישראל ומייסד ארגון ״יזמות אירלנד ישראל״, מציע שירותים משפטיים ייעודיים לחברות ישראליות בדין האירי על כל תחומיו. לקביעת פגישת ייעוץ, צרו קשר.

עו״ד מתן לס

מייסד ארגון ״יזמות אירלנד ישראל״ המייעץ לחברות איריות וישראליות המעוניינות בשיתוף פעולה וקשרים מסחריים עם בשתי המדינות. עו"ד מתן לס הוא הראשון להיות חבר בלשכות עורכי הדין בישראל ואירלנד ומתמחה בליווי משפטי ועסקי של חברות ויזמים ישראלים באירלנד.

Adv. Mattan Lass with a blue circle behind him