קו טיסות חדש – טיסות ישירות לדבלין החל ממאי 2020

הכרזה על קו טיסות ישיר חדש של אל על דבלין-תל אביב החל ממאי 2020
ארגון "יזמות אירלנד ישראל" גאה להכריז כי הקמפיין הממושך לקידום קו אווירי ישיר בין אירלנד וישראל צלח!

אנו שמחים לבשר שהחל ממאי 2020, אל על תוציא שלוש טיסות קבועות בשבוע בין דבלין ותל אביב.

ניתן יהיה לקנות כרטיסים ליעדים החדשים באירופה החל מה-4 בספטמבר, והטיסות לדבלין צפויות להתחיל ב-26 במאי. בנתיבים החדשים, אל על תשתמש במטוס בואינג 737 הכולל מחלקת תיירים ומחלקת עסקים.

קידום משמעותי למסחר בין אירלנד וישראל:

טיסות ישירות לדבלין צפויות לחזק משמעותית את היחסים הכלכליים והמסחריים בין אירלנד וישראל, וליצור גשר ייחודי בין שני השווקים הכי חדשניים באזור. בדבלין נמצא המטה האירופי של ענקיות הטכנולוגיה כמו גוגל, פייסבוק, יאהו, איביי, פייפאל, דרופבוקס וAirbnb, ובתל אביב נמצאים כמה ממרכזי המחקר והפיתוח הגדולים בעולם.

ההכרזה הזאת מגיעה על רקע סדרה של השקעות ישראליות משמעותיות באירלנד, כולל הפתיחה הרשמית של המטה החדש לאירופה והמזרח התיכון של חברת Wix בדבלין.

"ההכרזה על טיסות ישירות בין דבלין ותל אביב מהווה קרש קפיצה משמעותי עבור חברות ישראליות שמעוניינות לגשת לשווקים האירופאיים לאחר הברקזיט"., אמר מתן לס, מנכ״ל יזמות אירלנד ישראל, חברה שייעודה קידום יחסי המסחר בין שתי המדינות.

"ההתפתחות האחרונה תסייע גם לחברות איריות שרוצות לחבור למומחיות הייחודית של ישראל בחדשנות טכנולוגית. ארגון יזמות אירלנד ישראל הוביל את הקמפיין של הקהילה הטכנולוגית לטיסות ישירות מאז שנת 2012. אנחנו שמחים מאד לראות שהמאמצים שלנו נשאו פרי".

מנכ"ל אל על, גונן אוסישקין, אמר: "כחלק מאסטרטגיית הצמיחה שלנו, אנו עובדים להרחיב את הפעילות שלנו ואת רשת הנתיבים שלנו, ולפתוח נתיבים ליעדים חדשים. ברבעון האחרון פתחנו נתיבים חדשים לסן פרנסיסקו, לאס וגאס ומנצ'סטר, שהתווספו לנתיב חדש לעיר ניס ברבעון הראשון. הכרזנו גם על נתיבים חדשים לטוקיו ולשיקגו, אשר יתחילו לפעול במרץ 2020, והיום הכרזנו על נתיבים חדשים לדבלין ולדיסלדורף שיתחילו לפעול בקיץ 2020".

באנר שמעדכן בנוגע לטיסות חדשות לדבלין

עו״ד מתן לס

מייסד ארגון ״יזמות אירלנד ישראל״ המייעץ לחברות איריות וישראליות המעוניינות בשיתוף פעולה וקשרים מסחריים עם בשתי המדינות. עו"ד מתן לס הוא הראשון להיות חבר בלשכות עורכי הדין בישראל ואירלנד ומתמחה בליווי משפטי ועסקי של חברות ויזמים ישראלים באירלנד.

Adv. Mattan Lass with a blue circle behind him