פריוריטי סופטוור הישראלית משיקה שת״פ עם חברה אירית

פריוריטי לוגו

החברה המובילה בתחום ה-ERP משיקה שיתוף פעולה עם חברה אירית

פריוריטי סופטוור (Priority Software), חברה ישראלית המפתחת תוכנה ארגונית וניהול משאבים ארגוניים (ERP), הודיעה השבוע על שיתוף פעולה נרחב עם חברת Hybrid Technology Partners, הממוקמת בעיר לימריק, במערב אירלנד. היוזמה תייצר 20 משרות חדשות במהלך השנה הקרובה בחברה האירית, שתהפוך למשווקת המקומית עבור החברה הישראלית. השותפים מקווים להוסיף 75 מקומות עבודה נוספים ככל שהיוזמה מצליחה. השקת שיתוף הפעולה מגיעה חודש בלבד לאחר שחברה ישראלית אחרת, Payoneer, הודיעה שהיא פותחת משרד חדש במרכז הפיננסי של דבלין. 

פריוריטי סופטוור נמסר כי המשרות יכללו מנהלי IT ומומחי הטמעת ERP.

התרחבות אסטרטגית בזמן הקורונה

מנכ"ל פריוריטי סופטוור בבריטניה ובאירלנד, דיוויד גרינלס, אמר כי השותפות היא חלק בלתי נפרד מההתרחבות האסטרטגית של החברה הישראלית באזור.

באירוע ההשקה הווירטואלי, שר המדינה למסחר, עסקים ותעסוקה, פט ברן, בירך על ההכרזה על השותפות בין החברות.

"אתגר הקורונה האיץ את התובנות שלנו על דרכי עבודה חדשות ועבודה מרחוק. מגפת הקורונה מכריחה עסקים להסתגל לדרכי עבודה חדשות, ולכן זה נהדר לראות חברות חדשניות כמו פריוריטי מובאת לשוק אירי בשותפות עם ספק שירותי IT מהימן כמו Hybrid Technology Partners".

עו״ד מתן לס

מייסד ארגון ״יזמות אירלנד ישראל״ המייעץ לחברות איריות וישראליות המעוניינות בשיתוף פעולה וקשרים מסחריים עם בשתי המדינות. עו"ד מתן לס הוא הראשון להיות חבר בלשכות עורכי הדין בישראל ואירלנד ומתמחה בליווי משפטי ועסקי של חברות ויזמים ישראלים באירלנד.

Adv. Mattan Lass with a blue circle behind him